SD-SD Eko Soğan Doğrama Makinası
SD-SD Eko Soğan Doğrama Makinası

SD-SD Eko Soğan Doğrama Makinası

Marka : Demasan
Fiyat : ₺704,17  + KDV
KDV Dahil : ₺830,92
Fırsat Ürünü Hızlı Kargo

Tencereli soğan doğrama makinası ve sebze doğrama makinası olarak kullanılan bu makine içerisine kıymalı yapacağınız sebzeleri içerisine atarak aynı botutlarda ufalanmadan doğranmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle kıymalı ve kuşbaşı pidesi yapan yerlerle kaşar peynirli pide yapan işyerleri için özel kullanım sağlayan endüstriyel mutfak soğan doğrayıcı makina sayesinde müşterilerinize yeni bir hizmet sunabilirsiniz. Özellikle market ve şarküteri reyonlarında olmazsa olmazlar arasında yer alan tercere şeklinde soğan doğrama makinasına kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Tencereli soğan doğrama makinası siparişleriniz hızlı ve zamanı uzatılmadan kargoya verilmektedir. Soğanla birlikte içerisine koyduğunuz, domates, biber ve benzer sebze karışımlarını da aynı boyutlarda doğrayarak size karışım halinde sunulmasını sağlamaktadır.

Paslanmaz çelik soğan doğrayıcılar arasında kaliteli bir malzeme kullanılarak üretilen paslanmayan çelikten olması daha uzun süre ve hijyenik bir şekilde kullanabilmenize olanak sağlamaktadır. Kaliteli soğan doğrayıcı makinesiile ilgili olarak ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilir ve soğan doğrama makinesi ihtiyacınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Soğan makineleri arasında kaliteli olması nedeniyle ve plastik gövdeli soğan doğrama makinelerine oranla fiyat farkı bulunan ve kalitesinden kaynaklanan fiyatının indirimli olmasıyla birlikte daha sağlıklı bir ürün kullanmış olacaksınız. Kullanışlı ve kaliteli kıymalı içi hazırlama makinesiolarak kullanabileceğiniz bu ürün için adresinize kargo ile teslimat yapılmakta ve kredi kartı ödemelerinde taksitli olarak soğan doğrayıcı rahatlıkla satın alabilmektesiniz. Soğan makinası ihtiyacı olan her noktada kullanabileceğiniz ve garantili soğan doğrama makinesi fiyatları arasında en iyi ürünlerden biridir. Soğan doğrama sistemleri arasında hem soğan doğrayabilmekte ve hem de sebzelerin eşit aralıklarla doğranmasına imkan tanıyan bir sistem geliştirilmektedir. Soğan doğrama makinesi alırken ek ücret ödeyerek yedek bıçak satın alabilirsiniz. Çelik bıçaklı soğan doğrama makinesi ile hem biber ve domates gibi sebzeleri kolaylıkla doğrayabilir ve hem de diğer sebze doğrama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sebzelerin eşit büyüklüklerde ve aralıklı olarak farklı güç potansiyellerinde kullanıma imkan tanıması, daha güvenli bir kullanımla can güvenliğinizin de ön planda tutularak üretilmiş olması, sizlerin ve çalışan işçilerinizin güvenliği düşünülerek üretilmiştir. Tencereli soğan doğrama makinesidenildiğinde genel olarak kasaplarda ve büyük ihtiyaçlara cevap veren endüstriyel mutfaklarda mutfak robotu yerine kullanışlı tenceresiyle kullanıma imkan tanıyan motorlu bir üründür. Güçlü motoru sayesinde soğanların hızlı bir şekilde eşit aralıklarla ve düzenli olarak doğranmasını sağlamaktadır. Soğanları hızlı bir şekilde ve etkili olarak doğramak isteyen iş yerlerine ihtiyaçlarına göre cevap veren bir soğan doğrama makinesidir.

 

:

*Sebze ve soğan parçalama makinası profesyonel mutfaklarda soğan domates biber gibi malzemelerin suyunu çıkarmadan ve ezmeden parçalar
*Komple 18-10 Cr-Ni 304 kalite komple paslanmaz çelik gövde ve tencere
*Şeffaf kapak ve kolay sökülüp takılabilen tencere
*Mükemmel yapısı ve güçlü motoru sayesinde 5 lt. mamulü kolayca ve ısıtmadan, özelliğini bozmadan doğrar.
*Kolay bakım, kolay temizlik.
*3 kg / 5 litre    

*0,37 kw 220 Volt    

*30 X 55 X 35