Gizlilik Politikası

DEMASAN; müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini tüm e-ticaret sitelerinin uyguladığı gizlilik ilkesine uygun olarak saklı tutar. Kişisel bilgileriniz (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, kredi kartı bilgileri, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb.) kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Satın alma işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veritabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, provizyon alınmak amaçlı olarak ilgili banka birimlerine iletilmektedir. Bu iletim sırasında var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 256 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir. DEMASAN kredi kartı bilgilerini asla göremez!

Kargolanan ürünler; orjinal kutu, ambalaj ve içerikleri ile teslim edilmektedir. demasan.com' da Kredi kartı bilgileriniz, https alanında güvenle bankaya aktarılır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR