Demasan Endüstriyel Mutfak ve Gıda Makineleri ailesi olarak uzun yıllardır alanımızın en iyisi olmak için çalışmalarımızı yürütüyoruz. DEMASAN; endüstriyel mutfak ekipmanları ve gıda makinaları konusunda kazancını yatırıma dönüştürmeyi prensip edinen, yurt içi  ve yurt dışında hizmet alanını genişletmiş bir firmadır. 

Firmamız Otel, Bar, Restaurant, Fast Food, Kafeterya, Pastane, Sosyal Tesisler, Hastane, Fabrika, Gemi, Laborotuvar, ArGe Departmanları ve Buzhaneler'e endüstriyel mutfak ekipmanları ve yardımcı malzemeleri tedarik etmektedir. Kalite, estetik ve uygun maliyetli çözümleri bir arada sunan firmamız, her çapta projeyi başarıyla sonuçlandırabilecek olanaklarına sahiptir.

Kuruluşundan itibaren DEMASAN ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.

2018 Yılında 2 Farklı Ödülle kalitesini tescilleyen firmamız; Anadolu Üstün Kalite Ödülü 2018  ve Diplomaten Dmw İnternational 2018  Kalite Ödülü ve 2024 Yılında Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından 2024 Avrasya Kalite Ödülü'ne layık görülmüştür. Firmamız her geçen gün giderek büyüyen, yurt içi ve yurt dışı yüzlerce bayisi ve binlerce müşterisi ile Anadolu'dan tüm dünyaya yayılan kaliteli ve sağlam bir marka olma yolunda emin adımlarla ve kararlılıkla ilerlemektedir. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR