Uzun yıllardan beri endüstriyel mutfak ve gıda makinaları konusunda faaliyet gösteren ve DEMASAN adı ile kurumsallaşan firmamız, Endüstriyel mutfak ekipmanları ve gıda makinaları konusunda Kazancını yatırıma dönüştürmeyi prensip edinen Ülke genelinde ve yurt dışında hizmet alanını genişletmiş durumdadır.

Firmamız Otel, Bar, Restaurant, Fast Food, Kafeterya, Pastane, Sosyal Tesisler, Hastane, Fabrika, Gemi, Laborotuar, ArGe Departmanları ve Buzhanelere Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve yardımcı malzemeler tedarik etmektedir. Kalite, Estetik ve uygun maliyetli çözümleri birarada sunan firmamız, her çapta projeyi başarıyla sonuçlandırabilecek olanaklarına sahiptir.

Kuruluşundan itibaren DEMASAN ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.

2018 Yılında 2 Farklı Ödülle kalitesini tescilleyen firmamız , Anadolu Üstün Kalite Ödülü 2018  ve Diplomaten Dmw İnternational 2018  Kalite Ödülü ile her  geçen gün giderek büyüyen , yurt içi ve yurt dışı yüzlerce bayisi ve binlerce müşterisi ile Anadolu'dan tüm dünyaya yayılan kaliteli ve sağlam bir marka olma yolunda emin adımlarla ve kararlılıkla ilerlemektedir. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR