Kendi kahve çekirdeklerini ve öğütülmüş kahvelerini satan herhangi bir işletme veya günlük olarak çok sayıda taze kahveden geçen gurme dükkanları için otomatik veya manuel bir kahve değirmeni gereklidir. Çekirdek kahveleri satış için paketleyebilir ve müşterilere ödeme sırasında öğütmeyi teklif edebilirsiniz, böylece kahveleri kendi isteklerine göre öğüttürebilirler. Çekirdek satmak için kahveyi öğütüyor olun ya da kafenizde sürekli taze kahve yapıyor olun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak profesyonel bir kahve değirmeni alacağımızdan eminiz. Alışveriş yaparken öğütücünüzde kullanmak için tam çekirdek kahvesi seçimimize bir göz atın! Profesyonel kahve öğütücü nereden satın alacağınızı merak ediyorsanız, en ucuz fiyatları çok çeşitli profesyonel kahve öğütücü bulunmaktadır.
Ticari bir kahve değirmeni ile kafe, kahve dükkânı, lokanta veya restoranınızda lezzetli, aromatik öğütülmüş kahve üretin! Kahve öğütmek satın almak yerine, demlemeden hemen önce tüm çekirdekleri öğütmek için toplu bir kahve değirmeni kullanın, böylece her seferinde son derece taze ve lezzetli karışımlar yapabilirsiniz. Modellerimizin çoğunda, öğütmeye hazır olana kadar kahveleri saklayan kullanışlı hazneler bulunur ve çift hazneli modellerimiz, çeşitli kahve türlerini ayrı ve hazır tutmanıza izin verir!
İşletmeniz için, yerden tasarruf sağlayan, düşük profilli kapasiteler bir seferde ne kadar ürünün öğütüleceğini seçmesine olanak tanıyan porsiyon kontrol modelleri de dahil olmak üzere çeşitli kahve öğütme makineleri sunuyoruz. Kullandığınız demleme yöntemine bağlı olarak öğütmelerinizin tutarlılığını kontrol etmenizi sağlayan ticari bir kahve değirmeni de bulabilirsiniz. Yüksek hacimli işletmeler için mükemmel olan büyük miktarlarda çekirdek kahve depolayan kahve çekme makinesi modelleri sunuyoruz.
Ayrıca size sunmuş olduğumuz kahve öğütücü & değirmen markaları: Ascaso, Breville, Bunn, Casadio, Caso, Cimbali, Cunill, Dalla Corte, Delonghi, Ditting, Expobar, Faema, Fiorenzato, Gaggia, Hario, KitchenAid, Konchero, La San Marco, Lelit, Mahlkönig, Mazzer, Nuova Simonelli, Rancilio, Rommelsbacher, Saeco, Sage, Santos en ucuz fiyatları ile sitemizden 9 Taksit ve en uygun fiyatlara online güvenli alışveriş seçeneğiyle satın alabilirsiniz.
Ev tipi kahve öğütücü olarak ise, delonghi kahve öğütücü, sinbo kahve öğütücü, arzum kahve öğütücü, bosch kahve öğütücü, sözen kahve değirmeni markaların kahve çekirdeği öğütücü çeşitlerini bulabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR