ASM3E - Atalay Salamander Elektrikli 3 Rezistanslı
ASM3E - Atalay Salamander Elektrikli 3 Rezistanslı

ASM3E - Atalay Salamander Elektrikli 3 Rezistanslı

Marka : Atalay
İndirim Oranı : %48 İndirim
Fiyat : ₺18.464,42  + KDV
İndirimli : ₺9.689,25  + KDV
KDV Dahil : ₺11.433,31
Hızlı Kargo Fırsat Ürünü

Et mühürleme için elektrikli salamander ızgara türü profesyonel mutfaklarda çokça tercih edilen türlerdendir.  Duvara asılabilir şekilde dizayn edilen ürünler, portatif hale getirmiştir. Öztiryakiler, Atalay ve Remta gibi endüstriyel mutfak ürünleri üretiminde uzman olan markalar, tasarımlarında asansörlü ve katlı seçeneklere yer vermiştir. Ürünlerin tasarımlarında, elektrik tesisatlarının üst kısımda tutulması da ürünlerin kullanım ömürlerini artırmaktadır. Salamander ızgara çeşitleri farklı özelliklere sahip zengin ürün yelpazesi ile demasanonline.com üzerinden satılmaktadır. Salamander ızgara fiyatları da tercih edeceğiniz ürünün modeline göre farklılık göstermektedir.

Salamander çeşitlerinde, ürünün türüne göre radyan sayısında farklılık söz konusudur. Tasarımlarda emniyet konusunda da hassasiyet gösterilmektedir. Bu doğrultuda, kontrol dışı herhangi bir radyanda sönen gaz otomatik olarak kapatılmaktadır. Ürün grubu içerisinde elektrikli seçeneklerin yanı sıra doğalgaz ile çalışan seçenekler de bulunmaktadır. Kullanım sırasında kurutma yapmaması için su doldurma bölmeleri de ürünlerde bulunmaktadır. Isıtılan ürünlerin rahatlıkla Salamander içerisinden alınabilmesi için ileri geri mekanizması bulunan alternatifler tercih edilebilir. Pratik bir kullanıma sahip olan Salamander çeşitlerini, demasanonline.com üzerinden inceleyebilir ürün tavsiyelerini değerlendirebilirsiniz. 

Üstten ısıtmalıdır.

Cihazda bulunan asansör özelliği sayesinde pişirilecek ürün pişirme alanına yakınlaştırılıp uzaklaştırılabilir.

İstenilen ısı derecesi rezistans sayesinde ayarlanabilir.

İsteğe bağlı olarak alt tepsiye su doldurulabilir, bu da cihaza nemlendirme özelliği katar.

Elektrik tesisatının üst kısımda bulunması sayesinde çabuk zarar görmesi engellenmiş ve cihaz ömrünün uzun olması sağlanmıştır.

Altta bulunan tepsi ısıtılan ürünün kolay alınabilmesi için hareketlidir.

400 V

7,5 Kw

960x430x600 mm

63 Kg

Ürün detay paylaş