ASM6G-Salamander Asansörlü Gazlı 6 Radyanlı Izgara
ASM6G-Salamander Asansörlü Gazlı 6 Radyanlı Izgara

ASM6G-Salamander Asansörlü Gazlı 6 Radyanlı Izgara

Marka : Atalay
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺10.393,63  + KDV
İndirimli : ₺6.236,18  + KDV
KDV Dahil : ₺7.358,69
Fırsat Ürünü Hızlı Kargo

Et mühürleme için elektrikli salamander ızgara türü profesyonel mutfaklarda çokça tercih edilen türlerdendir.  Duvara asılabilir şekilde dizayn edilen ürünler, portatif hale getirmiştir. Öztiryakiler, Atalay ve Remta gibi endüstriyel mutfak ürünleri üretiminde uzman olan markalar, tasarımlarında asansörlü ve katlı seçeneklere yer vermiştir. Ürünlerin tasarımlarında, elektrik tesisatlarının üst kısımda tutulması da ürünlerin kullanım ömürlerini artırmaktadır. Salamander ızgara çeşitleri farklı özelliklere sahip zengin ürün yelpazesi ile demasanonline.com üzerinden satılmaktadır. Salamander ızgara fiyatları da tercih edeceğiniz ürünün modeline göre farklılık göstermektedir.

Salamander çeşitlerinde, ürünün türüne göre radyan sayısında farklılık söz konusudur. Tasarımlarda emniyet konusunda da hassasiyet gösterilmektedir. Bu doğrultuda, kontrol dışı herhangi bir radyanda sönen gaz otomatik olarak kapatılmaktadır. Ürün grubu içerisinde elektrikli seçeneklerin yanı sıra doğalgaz ile çalışan seçenekler de bulunmaktadır. Kullanım sırasında kurutma yapmaması için su doldurma bölmeleri de ürünlerde bulunmaktadır. Isıtılan ürünlerin rahatlıkla Salamander içerisinden alınabilmesi için ileri geri mekanizması bulunan alternatifler tercih edilebilir. Pratik bir kullanıma sahip olan Salamander çeşitlerini, demasanonline.com üzerinden inceleyebilir ürün tavsiyelerini değerlendirebilirsiniz. 

:

Üstten ısıtmalıdır.

Cihazda bulunan asansör özelliği sayesinde pişirilecek ürün pişirme alanına yakınlaştırılıp uzaklaştırılabilir.

Emniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser.

İsteğe bağlı olarak alt tepsiye su doldurulabilir, bu da cihaza nemlendirme özelliği katar.

Gaz tesisatının üst kısımda bulunması sayesinde çabuk zarar görmesi engellenmiş ve cihaz ömrünün uzun olması sağlanmıştır.

Altta bulunan tepsi ısıtılan ürünün kolay alınabilmesi için hareketlidir.

Radyan 6

Güç Sarfiyatı - Lpg 1,465kg/h

Güç Sarfiyatı - Ng 1,680 kg/h

kW-LPG 18,60

kW-NG 16,20

Kilokalori - Lpg 15993

Kilokalori - Ng 13929

1295x430x600 mm

61 Kg